راه بند
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 11
دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
همه : 146
چت باکس

راهبند(راه بند)ستوني

اين نوع از راهبند(راه بند) يكي از بهترين نوع راهبند(راه بند) مي باشد كه داراي انواع مختلفي مي باشند. اين راهبند(راه بند) متحركي كه بصورت هيدروليكي بالا و پايين مي رود: اين نوع از راهبند(راه بند)، نوعي راه بند مي باشد كه از طريق نوآوري هاي جديدي كه در عرصه راهبند(راه بند) سازي بوقوع پيوسته است ابداع گرديده اند. فن آوري توليدي آن در كارخانه هاي هوستون براي نخستين بار ابداع شد و ساخت آنها تحت نظارت يك تيم متخصص انجام مي شود تا بتوانند به بالاترين فن آوري ممكن و بهترين كيفيت ساخت در زمينه ساخت راهبند(راه بند) ستوني يا همان بولارد دست يابند و ساخته آن بالاترين كيفيت را در ارائه خدمات از خود به نمايش ميگذارد.

البته قطعا بايد اهداف امنيتي را براي توجيه اين امر بكار گرفت. راهبند(راه بند) مانع تردد قابل مخفي سازي در نقاطي بكار گرفته مي شوند كه حساسيت هاي امنيتي را در ذات خود هميشه همراه دارند. ولي دوره هاي زماني عادي كه مشكلي وجود ندارد و احساس خطري حس نشده باشد، اين نوع راهبند(راه بند) پايين بوده و تردد بصورت عادي در حال انجام باقي خواهد ماند و در صورت احساس خطر از آن استفاده شده تا بتوان براحتي عبور و مرور خودرو ها را كنترل نمود. به اين ترتيب اين دستگاه ها مي توانند در صورت لزوم، به بهترين شكل ممكن امنيت عبور و مرور خودروها را كنترل نمايند.

انواع راهبند(راه بند)ستوني

راهبند(راه بند)ستوني هوشمند

 اين نوع راهبند(راه بند) داراي واحد كنترلي هستند كه تقريبا داراي شكلي همه كاره بوده و داراي انعطاف پذيري اي بيشتر براي بكارگيري در كاربردهاي مختلف و يا ايفاي نقشي تكميلي براي ساير راهبند(راه بند) را ايفا مي نمايد. صفت هوشمندي براي اين نوع از راهبند(راه بند) امتياز بسيار بزرگي ايجاد مي نمايد، به آنها اين توانايي را مي دهد كه بدون نياز به راهبري مناسب خودشان تا حدودي نكات امنيتي را رعايت نموده و به ميزان زيادي باعث افزايش ضريب امنيتي گردند.

راهبند ستوني هوشمند

راهبند(راه بند)ستوني ايمني

 انباشته ساز خودكاري كه در داخل اين نوع از راهبند(راه بند)ها بكار گرفته شده است، به آنها اجازه مي دهد تا در هر موردي بتوانند از دستوري خاص اطاعت نمايند. مثلا در سريع ترين زمان ممكن بلند شوند، و در صورت ايستاده خود نيز داراي حداكثر ميزان قدرت لازم باشند، تا براحتي در هر برخوردي آسيب نبينند. و يا اينكه با بالا و پايين رفتن هوشمندانه خود، از برخورد هاي بيمورد و وقوع تصادفات جلوگيري نمايند.

راهبند(راه بند)ستوني تركيبي

قابليت تركيب شدن با ساير انواع راهبند(راه بند)هاي ديگر را نيز بايد مزيتي علاوه بر ساير مزاياي اين نوع راه بند دانست. اين نوع از راهبند(راه بند)ها امروزه مقبوليت بسيار زيادي را از نظر تامين امنيت و آرامش و همچنين راندمان كاري بالا به خود اختصاص داده اند. كيفيت آنها بسيار بالا بوده و عملكردي بسيار مفيد را نيز در اختيار دارند. توليد كنندگان امروزه علاوه بر ارتقاي سطح امنيت اين محصول، سطح زيباي و نماي آن را نيز افزايش داده اند. اين موارد همگي باعث شده اند تا امروزه در ذهن مشتريان مقبوليتي بيش از پيش را بيابند.

راه بند اهرمي اتوماتيك

يك راهبند(راه بند) اهرمي اتوماتيك از يك دسته و يا ميله اي ساخته شده است كه به يك پايه متصل مي باشد، و اين پايه غالبا در جايي ثابت بوده و در برخي از مواقع پايه مورد نظر نيز بصورت متحرك ساخته مي شود. اين دسته يا ميله بصورت زاويه 90 درجه حركت كرده و از حالت افقي كه مسير را مي بندد مي تواند به حالت عمودي تغيير حالت داده و مسير باز گردد.

راهبند اهرمي اتوماتيك

با اين بالا و پايين رفتن دسته، مسير باز و بسته مي گردد، و در واقع بصورت يك دروازه براي ما عمل مي كند كه باز و بسته شدن آن بجاي جلو و عقب رفتن بصورت بالا و پايين است. اين دستگاه به ما اين تضمين را مي دهد كه هيچ كس نمي تواند بدون داشتن اجازه لازم وارد عرصه يك ساختمان گردد و به اين ترتيب به ميزان زيادي قادر است امنيت مورد نظر ما را تامين نمايد.

انواع راهبند(راه بند)اهرمي

راهبند(راه بند) اهرمي بصورت دستي براي مدت زماني طولاني بكار گرفته مي شدند. با افزايش نياز به امنيت، نياز به استفاده از اين راهبند(راه بند) نيز وارد امور تجاري گرديد و از اين راهبند(راه بند) براي كنترل ورود و خروج ماشين هاي سنگين، ماشين هاي شخصي، و تردد افراد در مكان هاي تجاري، همچون شركت ها، انبارها، بنادر، و همچنين محوطه هاي شركت ها استفاده گرديد.

راهبند(راه بند)اهرمي اتوماتيك

پس از مدتي با پيشرفت فن آوري ها، مدل الكترونيكي آن نيز به بازار آمد. اين راهبند(راه بند)، خصوصا در مدل الكترونيكي آنها سعي شده است تا هر روز كيفيت و راندماني بهتر داشته باشند، به همين علت راهبند(راه بند) اتوماتيك كه مدل پيشرفت اي از راهبند(راه بند) اهرمي مي باشند نيز به بازار آمد.

مزاياي راهبند(راه بند)اتوماتيك

آنها بسيار قابل اطمينان تر بوده و سرعت عمل آن نيز به مراتب بيشتر از مدل دستي است، به علاوه راهبند(راه بند) اهرمي اتوماتيك مزيت ديگري كه دارند اين است كه باعث توليد گرماي اضافي نگرديده، و به همين علت در ورودي انبارها در بخش تجارت و صنعت نيز از آن بهره گرفته اند.

موارد استفاده راهبند(راه بند)اتوماتيك

كه مدل الكترونيكي اين راهبند(راه بند) اهرمي براي مجموعه هاي سكونتي، ادارات و سازمان ها امكانات امنيتي بسيار مناسبي مي باشند. مكان هايي كه داراي امكانات امنيتي نباشند، به راحتي مي توانند از سوي افراد تبهكار مورد استفاده قرار بگيرند. و تهديدات تروريستي و امنيتي آنها را تهديد خواهد نمود. براي جلوگيري از اين اتفاقات، بهتر است از اين نوع راهبند(راه بند) براي مكان هاي پر تردد بهره بگيريد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۰۵:۲۵ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By geblog :.

درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب